Iekārtas apraksts.

Rokas lāzera metināšanas iekārtās tiek izmantoti pēdējo paaudžu lāzeravoti. Tā ir aprīkota ar īpašu, ražotāja izstrādātu lāzera novadīšanas galvu ērtākai un ātrākai darbībai.
Iekārta sniedz tādas priekšrocības kā:
  • vienkārša operēšana,
  • vizuāli glīta metinājuma šuve,
  • ātrāks process,
  • nav nepieciešamas izejvielas.
Metinot nerūsējošā tērauda loksnes, melnā metāla loksnes, cinkotas loksnes u.c. materiālus, lāzera iekārta spēj aizstāt ierastās metināšanas metodes - argona, elektriskā u.c. Lāzera metināšanas iekārtas iespējams izmantot praktiski jebkurā sfērā, kur ir nepieciešama metālu (arī plastmasas) metināšana.

Vairāk video var apskatīt ŠEIT.

Lāzera metināšanas iekārta HLM IPG

Pārvietojama lāzermetināšanas iekārta ar IPG Photonics komponentēm. Paredzēta jebkura metāla materiāla metināšanai un procesā netiek izmantoti nekādi saistmateriāli, kas padara metināšanas procesu vismaz 2, līdz pat 10 reizes ātrāku un vienkāršāku. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Plastmasas metināšanas iekārta QLM-P C

Stacionāra lāzermetināšanas iekārtas plastmas materiāliem. Metināšanas procesā netiek izmantoti nekādi saistmateriāli, kas padara metināšanas procesu vismaz 2, līdz pat 10 reizes ātrāku un vienkāršāku. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Metāla metināšanas iekārta
QLM C

Pārvietojama lāzermetināšanas iekārta paredzēta jebkura metāla materiāla metināšanai. Metināšanas procesā netiek izmantoti nekādi saistmateriāli, kas padara metināšanas procesu vismaz 2, līdz pat 10 reizes ātrāku un vienkāršāku. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.
Metināšanas dziļumi.
Vairāk informācijas par metināšanas dziļumiem pieejama ŠEIT.
Salīdzinājums